Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Woli o powierzchni 38 m2, znajdujące się na 3 piętrze w apartamentowcu z windą na zamkniętym osiedlu.
Układ pomieszczeń:
Mieszkanie składa się z sypialni, dużego salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Nieruchomość jest w pełni umeblowana oraz wyposażona w sprzęt RTV i AGD.
Najważniejsze informacje:
- Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie
- Dobra komunikacja - dojazd do Centrum miasta zajmuje 20 minut
- Garderoba
- Parking w garażu podziemnym
- Zamknięty teren
- Balkon - idealne miejsce na poranną kawę
- Świetny układ mieszkania dla pary
Standard wykończenia:
Mieszkanie wykonane w bardzo dobrym standardzie, z dbałością o szczegóły.
Wyposażenie:
Sypialnia wyposażona w duże łóżko, szafki nocne. Salon wyposażony jest w rozkładaną sofę, szafkę pod TV oraz TV i stolik kawowy. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, zmywarkę, kuchenkę indukcyjną, piekarnik, stół z krzesłami. Łazienka wyposażona jest w prysznic oraz pralkę.
Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się przy ul.Gumińskiej 3. Dojazd do Centrum miasta zajmuje ok. 20 minut. W okolicy znajdują się różne sklepy, kawiarnie, salony fryzjerskie itd. W bliskiej odległości również znajduje się Blue City.
Opłaty:
Czynsz najmu wynosi 4000 zł + czynsz administracyjny 800 zł + dodatkowo płatny jest prąd według licznika.
Wymagana kaucja zwrotna
Lokal wolny od zaraz
Zapraszam na prezentację!
3 999,00 PLN (105,24 PLN)
Parking w cenie | Garderoba | Balkon
Mieszkanie na wynajem,
Warszawa, Gumińska
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: wynajem
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Wola, Gumińska
- Powierzchnia:38 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2022
- Piętro: 3 z 8
- Numer oferty: 224359
- Cena: 3 999,00 PLN
- Cena za m2: 105,24 PLN