Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m² z dużym tarasem o powierzchni około 35 m². Nieruchomość znajduje się w Warszawie przy ul. Adama Branickiego 11, na 2 piętrze w apartamentowcu z windą, na warszawskim Wilanowie — jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części miasta. W pobliżu znajdują się parki, tereny spacerowe oraz liczne restauracje, sklepy i punkty usługowe. Okolica łączy spokojny klimat z wygodnym dostępem do centrum Warszawy, co sprawia, że jest to idealne miejsce do komfortowego życia.
Układ pomieszczeń:
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, dodatkowego pokoju, łazienki oraz części komunikacyjnej. Lokal jest jasny, funkcjonalny i komfortowy do codziennego życia. Duże okna zapewniają dobre doświetlenie wnętrza.
Najważniejsze informacje:
Powierzchnia mieszkania: 69 m²
Duży taras: około 35 m²
3 pokoje
2. piętro
Winda
Apartamentowiec
Aneks kuchenny
Klimatyzacja - 3 jednostki
Parking w strefie bezpłatnego parkowania pod budynkiem,
również dostępne miejsce parkingowe w garażu
Akceptowane małe zwierzęta
Standard wykończenia:
Mieszkanie jest zadbane, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Przestronny salon połączony z aneksem kuchennym oraz duży taras tworzą komfortową przestrzeń zarówno do odpoczynku, jak i pracy zdalnej.
Wyposażenie:
W salonie, części wypoczynkowej znajduje się komfortowy narożnik, stoliki kawowe oraz stylowe oświetlenie.W sypialni znajduje się łóżko oraz wyjście na balkon. W drugim sypialnym pokoju znajduje się szafa i klimatyzacja. Kuchnia wyposażona jest w piekarnik, kuchienkę elektryczną, zmywarkę, mikrofalówkę oraz okap. W mieszkaniu znajduje się również pralka. Łazienka wyposażona jest w wannę z funkcją prysznica.
Opłaty:
Czynsz najmu: 6500 zł miesięcznie
Kaucja: jednomiesięczna
Czynsz administracyjny: 1400 zł
Prąd według zużycia - około 200 zł
Warunki najmu:
Najem okazjonalny
Okres wypowiedzenia: 1 miesiąc
Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia
Dostępny od 01/06/2026.
Zapraszam na prezentację!
6 500,00 PLN (94,20 PLN)
Apartametowiec | Klimatyzacja | Blisko Parku
Mieszkanie na wynajem,
Warszawa, Adama Branickiego
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: wynajem
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Wilanów, Adama Branickiego
- Powierzchnia:69 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 2010
- Piętro: 2 z 3
- Numer oferty: 358008
- Cena: 6 500,00 PLN
- Cena za m2: 94,20 PLN