Oferuję do wynajęcia stylowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m², zlokalizowane na wygodnym parterze. Lokal jest w pełni umeblowane, wykończony w wysokim standardzie i gotowy do wprowadzenia się od zaraz.
UKŁAD MIESZKANIA:
Mieszkanie zostało zaprojektowane niezwykle funkcjonalnie:
Salon z aneksem kuchennym: Przestronna, otwarta strefa dzienna. Salon jest doskonale doświetlony dzięki dużym oknom, które wpuszczają mnóstwo naturalnego światła, a nowoczesne umeblowanie zapewnia pełen komfort wypoczynku.
Przytulna sypialnia: Wydzielona, prywatna przestrzeń zapewniająca spokój i wygodę.
Nowoczesna łazienka: Wykończona w wysokim standardzie, wyposażona w komfortowy prysznic oraz nowoczesną armaturę.
LOKALIZACJA:
Mieszkanie znajduje się w doskonałym punkcie na mapie Ursynowa. Do stacji Metro Imielin dojdziesz w zaledwie 10 minut piechotą! W najbliższej okolicy znajdziesz pełną infrastrukturę: sklepy, kawiarnie, punkty usługowe oraz tereny zielone idealne do odpoczynku.
KOSZTY NAJMU:
Koszt najmu : 3 200 zł / miesiąc
Czynsz administracyjny: 1 052 zł / miesiąc
Zapraszam serdecznie na prezentację!
3 200,00 PLN (91,43 PLN)
Metro Imielin | Balkon | Ochrona
Mieszkanie na wynajem,
Warszawa, Nugat
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: wynajem
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Ursynów, Nugat
- Powierzchnia:35 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2004
- Piętro: 0 z 5
- Numer oferty: 664521
- Cena: 3 200,00 PLN
- Cena za m2: 91,43 PLN