Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 87 m², usytuowane na 3. piętrze w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Ursynowie.
Układ mieszkania:
• Przestronny salon z dostępem do balkonu
• Trzy niezależne sypialnie
• W pełni wyposażona kuchnia
• Łazienka z funkcją prysznica i oddzielnym WC
• Garderoba
• Funkcjonalny przedpokój z pojemną zabudową i ukrytymi drzwiami do pralni.
Najważniejsze informacje:
• Mieszkanie świeżo po remoncie
• Funkcjonalny, jasny układ pomieszczeń
• Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt RTV i AGD
• Cicha, spokojna okolica
• Garaż podziemny w cenie
• Komórka lokatorska w cenie
• Balkon
• Zamknięte osiedle
• Możliwe umeblowanie
Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w pobliżu stacji metra Natolin, co zapewnia szybki i wygodny dostęp do centrum Warszawy. Okolica jest cicha i pełna terenów zielonych, która stanowi idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, szkoły.
Warunki najmu:
• Czynsz najmu: 7000 zł
• Opłaty dodatkowe: 1500 zł (opłata administracyjna) + prąd
Mieszkanie jest dostępne od zaraz, gotowe do zamieszkania.
Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację!
7 000,00 PLN (80,46 PLN)
Piewszy najem|Komórka i garaż w cenie|Garderoba
Mieszkanie na wynajem,
Warszawa, Aleja Komisji Edukacji Narodowej
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: wynajem
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Ursynów, Aleja Komisji Edukacji Narodowej
- Powierzchnia:87 m2
- Liczba pokoi: 4
- Rok budowy: 2006
- Piętro: 3 z 8
- Numer oferty: 784382
- Cena: 7 000,00 PLN
- Cena za m2: 80,46 PLN