Przestronne, jasne 2-pokojowe mieszkanie 53 m² z dużym balkonem i garażem.
Do wynajęcia komfortowe, ciche i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2019 roku. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem, dużymi oknami oraz wysokim standardem budynku.
Najważniejsze atuty
• przestronne i dobrze doświetlone wnętrza
• oddzielna, widna kuchnia
• duży balkon idealny do relaksu
• garaż podziemny w cenie
• nowoczesny budynek z ochroną i recepcją
• cicha okolica z dobrą komunikacją
Układ mieszkania
Salon - przestronny, z nowymi meblami, wygodną rozkładaną kanapą oraz stołem z krzesłami. Idealny do wypoczynku i pracy zdalnej.
Sypialnia - komfortowe nowe łóżko oraz duża, pojemna szafa zapewniająca wygodę przechowywania.
Oddzielna kuchnia - widna, w pełni wyposażona w niezbędny sprzęt AGD, funkcjonalna i gotowa do codziennego użytkowania.
Łazienka - jasna, z wanną oraz pralką.
Przedpokój - z dużą szafą wnękową.
Lokalizacja
Świetna komunikacja i rozwinięta infrastruktura:
• ok. 10 minut pieszo do stacji metra Trocka
• w pobliżu sklepy, kawiarnie, poczta i tereny zielone
Koszty
Czynsz najmu: 3 300 zł
Czynsz administracyjny: 1 151,11 zł
Kaucja: 4 400 zł
Mieszkanie idealne dla singla lub pary ceniących komfort, ciszę i dobrą lokalizację.
Zapraszam na prezentację.
3 300,00 PLN (62,26 PLN)
2 oddzielne pokoje |Wanna | Garaż w cenie | 53m²|
Mieszkanie na wynajem,
Warszawa, Rembrandta
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: wynajem
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Targówek, Rembrandta
- Powierzchnia:53 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2018
- Piętro: 3 z 5
- Numer oferty: 521196
- Cena: 3 300,00 PLN
- Cena za m2: 62,26 PLN