Do wynajęcia nowoczesne, przestronne mieszkanie - 44 m² - Mokotów, ul.Cybernetyki 6A
Mieszkanie położone na 7 piętrze w bloku z windą.
Układ pomieszczeń:
• Duży salon z aneksem kuchennym
• Sypialnia
• Łazienka
• Przedpokój
Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt RTV oraz AGD.
Najważniejsze informacje:
• Doskonała komunikacja - dojazd do Centrum ok. 20 minut
• Miejsce postojowe w garażu podziemnym
• Klimatyzacja
• Balkon
• Nowoczesne wnętrze
• Przestronna szafa w zabudowie
• W pobliżu sklepy, punkty usługowe, restauracje, apteki ,siłownia
Standard wykończenia:
Bardzo dobry - nowoczesny standard, funkcjonalnie zaprojektowane wnętrze. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia od końca maja.
Lokalizacja: ul.Cybernetyki
- Jedna z najbardziej rozwiniętych części Warszawy,
- Wybitne restauracje, kawiarnie, siłownia , pilates studio, liczne sklepy i usługi w zasięgu kilku kroków,
- Sąsiedztwo centrum i dynamicznej strefy biznesowej.
- To miejsce, które łączy prestiż, wygodę i miejski styl życia.
Komunikacja
- Przystanki autobusowe i tramwajowe kilka minut od budynku
- Szybki dojazd do centrum, biurowców oraz kluczowych punktów miasta
Opłaty:
• Czynsz najmu: 4130 zł
• Czynsz administracyjny: 870 zł
• Prąd i woda według zużycia
• Kaucja zwrotna: 1-miesięczny czynsz
Dostępne od końca maja.
Zapraszam na prezentację!
4 130,00 PLN (93,86 PLN)
Balkon | Garaż | 2 pokoje | Cybernetyki
Mieszkanie na wynajem,
Warszawa, Cybernetyki
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: wynajem
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Mokotów, Cybernetyki
- Powierzchnia:44 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2009
- Piętro: 7 z 11
- Numer oferty: 609789
- Cena: 4 130,00 PLN
- Cena za m2: 93,86 PLN