Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m², zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Lokal idealny dla singla lub pary, gotowy do wprowadzenia od zaraz.
Najważniejsze atuty:
- jasne i ustawne mieszkanie
- duży balkon ok. 8 m²
- miejsce postojowe w garażu podziemnym
- pełne wyposażenie - gotowe do zamieszkania
- bardzo dobra lokalizacja biznesowa i komunikacyjna
Układ:
- pokój dzienny
- aneks kuchenny
- łazienka z prysznicem
- balkon
Wyposażenie:
Kuchnia w pełni wyposażona: płyta ceramiczna, piekarnik, zmywarka, lodówka, mikrofalówka, komplet naczyń i sztućców.
Łazienka: prysznic, umywalka, toaleta, pralka.
Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej części Mokotowa.
W pobliżu liczne sklepy, restauracje oraz punkty usługowe.
Blisko centrum handlowe Westfield Mokotów (Galeria Mokotów).
Dojazd do centrum zajmuje ok. 20 minut.
W okolicy znajdują się również liczne uczelnie oraz biurowce.
Koszty:
czynsz najmu: 3150 zł
czynsz administracyjny: 750 zł (zawiera zaliczki na wodę i ogrzewanie)
prąd: dodatkowo płatny według zużycia
kaucja: 3900 zł
miejsce parkingowe: 200 zł
Warunki najmu:
najem zwykły (bez aktu notarialnego)
dostępne od zaraz
Zapraszam na prezentację.
3 150,00 PLN (92,65 PLN)
CH Mokotów | Balkon 8 m2 | Parking | Zmywarka
Mieszkanie na wynajem,
Warszawa, Cybernetyki
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: wynajem
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Mokotów, Cybernetyki
- Powierzchnia:34 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2017
- Piętro: 2 z 7
- Numer oferty: 121136
- Cena: 3 150,00 PLN
- Cena za m2: 92,65 PLN