Na sprzedaż salon urody PREMIUM - Mokotów, ul. Konstruktorska 13
Na sprzedaż w pełni wyposażony salon urody klasy premium, gotowy do pracy od zaraz. Lokal znajduje się w nowoczesnym biurowcu przy ul. Konstruktorskiej na Mokotowie.
To nie jest lokal „po kimś”. Salon został wykonany od stanu surowego, zaprojektowany i zrealizowany od podstaw wyłącznie pod działalność beauty. Wszystkie instalacje, układ i wykończenie są przemyślane i dopasowane do standardu premium. To poziom, którego nie da się odtworzyć niskim kosztem ani w krótkim czasie.
Lokalizacja:
Mokotów, ul. Konstruktorska - ruchliwa ulica, duży przepływ pieszych. Biurowce, mieszkańcy okolicy i osoby pracujące w pobliżu zapewniają stały, naturalny napływ klientów.
Działalność:
Salon działa od 2017 roku. Wypracowana marka, własna baza lojalnych klientów, segment premium.
Powierzchnia: 66 m²
Układ funkcjonalny, lokal w bardzo dobrym stanie:
• 3 stanowiska manicure
• 2 stanowiska pedicure
• myjka
• 2 miejsca wielofunkcyjne (makijaż, brwi, włosy, stylizacja)
• osobny gabinet (obecnie laser, możliwa dowolna aranżacja)
• toaleta
• zaplecze socjalne
Koszty miesięczne:
• czynsz najmu: 7 440 zł
• opłaty administracyjne: 2 650 zł
• media: ok. 300 zł
• kaucja: 3 czynsze
Laser (opcjonalnie):
Możliwość zakupu lasera medycznego:
• cena: 160 000 zł (poza ceną salonu)
• sprzęt w pełni sprawny
• pierwotna cena zakupu: ok. dwukrotnie wyższa
• w cenie szkolenie dla nowej osoby
Zakup lasera nie jest obowiązkowy.
Wyposażenie:
Salon sprzedawany z pełnym wyposażeniem oraz materiałami. Przejmujesz działający, kompletny biznes.
Marka i online:
• Instagram (ok. 2300 obserwujących)
• TikTok, Facebook
• Booksy - ocena 4,8
• Google - profil do przepisania
• nazwa, logo i stała baza klientów
To efekt wieloletniej pracy, nie reklamy.
Dlaczego sprzedaż:
Właścicielka rozwija się zawodowo w innej branży i rozpoczyna pracę w szpitalu. Branża beauty wymaga stałej obecności i kontroli - decyzja o sprzedaży jest świadoma i uczciwa, nie wynika z problemów finansowych.
Cena:
150 000 zł
Otwartość na rozsądne rozmowy.
Sprzedawany jest gotowy, dopracowany biznes z realnym potencjałem. Idealny dla osoby która chce rozwijać salon, a nie zaczynać od betonu.
Najlepiej zobaczyć na żywo, zapraszam!
150 000,00 PLN (2 272,73 PLN)
Na sprzedaż salon urody na Mokotowie
Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż,
Warszawa, Konstruktorska
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Komercyjny
- Lokalizacja: Warszawa Mokotów, Konstruktorska
- Powierzchnia:66 m2
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 0 z 15
- Numer oferty: 829536
- Cena: 150 000,00 PLN
- Cena za m2: 2 272,73 PLN